Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości z naszego Bloga
Jaka żarówka do lampki biurkowej?

Dobranie lampki biurkowej to bardzo ważny aspekt podczas oświetlania pomieszczenia biurowego czy też dziecięcego. Oświetlenie miejsca pracy, nauki powinno stać się priorytetem. Rodzaj światła wpływa na Nasze samopoczucie oraz możliwość łatwego skupienia się podczas pracy oraz nauki w przypadku dzieci, młodzieży. Najlepszym rodzajem lampek biurkowych to lampki z wymiennym źródłem światła. W przypadku awarii, nie ma konieczności wymiany całego produktu, lecz wystarczy dokupić inna żarówkę led. Wiąże się to z oszczędnością oraz łatwością wymiany.

jaka żarówka do lapmki biurkowej

Rodzaje taśm LED

Taśmy ledowe stały się niezmiernie ważnym i uniwersalnym produktem branży led. Szeroka gama zastosowań sprawia, iż taśma led cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Oświetlić możemy tak naprawdę wszystko. W zależności od rodzaju taśmy, idealnie nadają się zarówno do użytkowania codziennego jak i profesjonalnego. W tym artykule chcemy po krótce omówić główne rodzaje taśmy led.

rodzaje taśm led

Jaki zasilacz do taśmy led 5m najlepiej wybrać?

Dobór zasilacza do taśmy ledowej to bardzo ważna spraw podczas montażu tego typu oświetlenia. Decyzja co do jakości i rodzaju zasilacza, przenosi się na późniejsze użytkowanie takowej taśmy led. Na rynku są zasilacze różnych typów oraz dedykowane do różnego miejsca przeznaczenia. Warto przed kupnem zasilacza ledowego skontaktować się ze specjalistami w branży ledowej i poradzić się jaki najlepiej zasilacz dobrać.

 jaki zasilacz do taśmy led 5m

Zwroty i reklamacje

1. Kupujący konsument ma prawo w terminie 14 dni odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów (z wyjątkiem kosztów wysyłki), składając stosowne oświadczenie na piśmie.
2. Klient może odstąpić od umowy poprzez wypełnienie Formularza „Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość”, stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego.
3. W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania zakupionego towaru na własny koszt na adres podany przez Sprzedawcę w stanie niezmienionym wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu.
4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko i wyłącznie w przypadku towaru nieużywanego (nienoszącego jakichkolwiek śladów użytkowania).
5. Zwrot luster jest możliwy tylko w przypadku, gdy nie została zdjęta z nich folia ochronna.
6. Zwrotom nie podlegają towary wykonane na zamówienie Kupującego.
7. Zwrotowi podlega jedynie kwota obejmująca cenę za towar.
8. Przesyłki za pobraniem albo na koszt odbiorcy stanowiące zwrot zamówienia nie będą odbierane przez Sprzedawcę.
9. Poniesiony koszt zamówienia, pomniejszony o wartość usługi spedycyjnej, zostanie zwrócony przelewem na wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy, numer rachunku bankowego w terminie 14 dni od momentu otrzymania zwróconego towaru.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Sklep wroLED Wrocław
ul. Grota Roweckiego 168 
50-001 Wrocław 
Z dopiskiem reklamacja/zwrot 

 Formularz zwrotu towaru

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl