Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości z naszego Bloga
Piloty uREMOTE - Nowość od firmy BLEBOX! - Prezentujemy jako jedni z pierwszych

NOWOŚĆ OD BLEBOX! 

Prezentujemy Wam piloty uRemote PRO i Basic jako jedni z pierwszych w Polsce!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Blebox poczęstował nas kolejną NOWOŚCIĄ

Już za kilkanaście dni, w stałej sprzedaży, pojawią się bezprzewodowe piloty umożliwiające sterowanie modułami Blebox! 
Jako jedna z pierwszych firm w Polsce mamy zaszczyt zaprezentować Wam, pierwsze, surowe, zdjęcia pilotów oraz ich krótki opis.

Jaka żarówka do lampki biurkowej?

Dobranie lampki biurkowej to bardzo ważny aspekt podczas oświetlania pomieszczenia biurowego czy też dziecięcego. Oświetlenie miejsca pracy, nauki powinno stać się priorytetem. Rodzaj światła wpływa na Nasze samopoczucie oraz możliwość łatwego skupienia się podczas pracy oraz nauki w przypadku dzieci, młodzieży. Najlepszym rodzajem lampek biurkowych to lampki z wymiennym źródłem światła. W przypadku awarii, nie ma konieczności wymiany całego produktu, lecz wystarczy dokupić inna żarówkę led. Wiąże się to z oszczędnością oraz łatwością wymiany.

jaka żarówka do lapmki biurkowej

Jaka żarówka do lampki biurkowej?

Dobranie lampki biurkowej to bardzo ważny aspekt podczas oświetlania pomieszczenia biurowego czy też dziecięcego. Oświetlenie miejsca pracy, nauki powinno stać się priorytetem. Rodzaj światła wpływa na Nasze samopoczucie oraz możliwość łatwego skupienia się podczas pracy oraz nauki w przypadku dzieci, młodzieży. Najlepszym rodzajem lampek biurkowych to lampki z wymiennym źródłem światła. W przypadku awarii, nie ma konieczności wymiany całego produktu, lecz wystarczy dokupić inną żarówkę led. Wiąże się to z oszczędnością oraz łatwością wymiany.

jaka żarówka do lapmki biurkowej

Jeżeli lampka biurkowa ma wymienne źródło światła, najczęściej jest ono żarówką o gwincie E14. Żarówek tego typu jest mnóstwo na rynku. Z doświadczenia wiemy, iż najlepiej w takich przypadkach sprawdza się tzw. Żarówka ledowa „bańka”, lub inaczej nazywana „kulką”. Dzięki niej uzyskamy bardzo szeroki kąt światła. Pozwala nam to oświetlić duża część naszego miejsca pracy.

Jaka barwa ?

Jest udowodnione, że człowiek podczas pracy najlepiej czuje się przy oświetleniu barwą neutralną. Taką też polecamy do zastosowania w żarówkach biurkowych.

Jak dobrać żarówkę do lampki biurkowej?

Dobór żarówki ledowej do lampki biurkowej nie jest wcale taki prosty jak się nam wydaje. Pierwszą sprawą na którą musimy zwrócić uwagę to ilość miejsca na takową żarówkę. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się zabranie ze sobą do sklepu takowej lampki biurkowej oraz wkręcenie na miejscu odpowiedniej żarówki. Jeżeli żarówka nie pasuje, sprzedawca na pewno pomoże w doborze innej, pasującej.

Druga sprawa to omawiana wcześniej barwa światła. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup żarówki o barwie neutralnej, z powodu reakcji Naszego organizmu na taki rodzaj światła. Nie czujemy się wtedy senni i bardzo łatwo jest się Nam skupić przy takim rodzaju barwy. Moc wymaganej żarówki ledowej powinna być w granicach od 4W do 6W, a strumień świetlny oscylować w przedziale 400-500 lumenów. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie.

Ile kosztują żarówki LED?

Ceny żarówek ledowych są naprawdę różnego. Od trzech złotych do kilkunastu złotych. Warto jednak ponieść ten jednorazowy koszt i zakupić żarówkę od znanego światowego producenta. Mamy gwarancję jakości oraz braku awaryjności przez długi okres czasu. Zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl