Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości z naszego Bloga
Piloty uREMOTE - Nowość od firmy BLEBOX! - Prezentujemy jako jedni z pierwszych

NOWOŚĆ OD BLEBOX! 

Prezentujemy Wam piloty uRemote PRO i Basic jako jedni z pierwszych w Polsce!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Blebox poczęstował nas kolejną NOWOŚCIĄ

Już za kilkanaście dni, w stałej sprzedaży, pojawią się bezprzewodowe piloty umożliwiające sterowanie modułami Blebox! 
Jako jedna z pierwszych firm w Polsce mamy zaszczyt zaprezentować Wam, pierwsze, surowe, zdjęcia pilotów oraz ich krótki opis.

Jaka żarówka do lampki biurkowej?

Dobranie lampki biurkowej to bardzo ważny aspekt podczas oświetlania pomieszczenia biurowego czy też dziecięcego. Oświetlenie miejsca pracy, nauki powinno stać się priorytetem. Rodzaj światła wpływa na Nasze samopoczucie oraz możliwość łatwego skupienia się podczas pracy oraz nauki w przypadku dzieci, młodzieży. Najlepszym rodzajem lampek biurkowych to lampki z wymiennym źródłem światła. W przypadku awarii, nie ma konieczności wymiany całego produktu, lecz wystarczy dokupić inna żarówkę led. Wiąże się to z oszczędnością oraz łatwością wymiany.

jaka żarówka do lapmki biurkowej

Jaki zasilacz do taśmy led 5m najlepiej wybrać?

Dobór zasilacza do taśmy ledowej to bardzo ważna spraw podczas montażu tego typu oświetlenia. Decyzja co do jakości i rodzaju zasilacza, przenosi się na późniejsze użytkowanie takowej taśmy led. Na rynku są zasilacze różnych typów oraz dedykowane do różnego miejsca przeznaczenia. Warto przed kupnem zasilacza skontaktować się ze specjalistami w branży ledowej i poradzić się jaki zasilacz najlepiej dobrać.

 jaki zasilacz do taśmy led 5m

Dlaczego wybór zasilacza do taśmy ledowej jest tak ważny?

Wybór zasilacza do taśmy ledowej jest bardzo ważny z prostego powodu. Pozwoli nam to uniknąć kolejnych wydatków związanych z późniejszą wymianą zasilacza. Kolejna sprawa – zaoszczędzimy czas, który musimy później stracić na demontaż zasilacza. Bardzo często są one montowane w ciężko dostępnych miejscach.

Bardzo ważna sprawa to również napięcie pracy zasilacza: jeżeli dobierzemy o złych parametrach, prawdopodobnie spalimy taśmę ledową. W najlepszym przypadku, mocno skrócimy jej żywotność.

To tylko kilka aspektów przemawiających za tym, iż dobór zasilacza do taśmy ledowej to bardzo ważna sprawa.

Jak dobrać zasilacz dla taśmy ledowej 5m?

Jeżeli decydujemy się samodzielnie dobrać zasilacz, musimy przede wszystkim zapoznać się mocno z parametrami nabywanej taśmy ledowej. Są one wyznacznikiem naszej decyzji dotyczącej kupna zasilacza.

Im taśma jest mocniejsza, zasilacz ledowy powinien być identycznie większy. Trzeba także pamiętać o 20% zapasu mocy dla poboru taśmy ledowej.

Przykład: taśma ledowa pobierająca 72W na rolce 5-metrowej, powinna być zasilana mocą oscylującą w granicach 90W.

Idealnym rozwiązanie dla tego typu taśmy będzie zasilacz producenta Mean Well – LPV-100-12.

Gdzie kupić dobry zasilacz do taśmy LED?

Warto poradzić się specjalistów zajmujących się oświetleniem ledowym.

Każdy z łatwością powinien pomóc w doborze zasilacza do taśmy ledowej. Jeżeli macie Państwo takowy problem z doborem zasilacza, prosimy o kontakt: shop@wroled.pl. Sklep internetowy wroLED posiada w swojej ofercie szeroki asortyment z zakresu zasilaczy ledowych.

Produkty są sprawdzone. Gwarancyjność jest na bardzo niskim poziomie. Zasilacze ledowe - https://www.wroled.pl/zasilacze-led-12v sprzedawane przez wroLED Wrocław są produkowane z najlepszych dostępnych komponentów na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl